ENIQA AKADEMIE

Spolupracovat s ENIQA je výzva, prestiž a také hrdost. Podporujeme v kariérním růstu každého, kdo má vůli, podnikatelské myšlení a chuť se vzdělávat. Kariéra v ENIQA znamená prostor pro sebezdokonalování, osobnostní růst a mimořádné výdělky.

Vzdělávání a praktická využitelnost znalostí a postupů poradce či vedoucího manažera je nejdůležitějším faktorem našeho úspěchu.

Kvalitním a úspěšným poradcem a manažerem se ovšem nikdo nestane díky teoretickým znalostem, ale až propojením své odbornosti s praktickými dovednostmi za podpory zkušeného mentora.

Jak úspěšně komunikovat se svými spolupracovníky i klienty, jak si připravit obchodní jednáním a následně je vést způsobem win-win, řídit projekty a poradenský proces, porozumět technologiím a řešením, a vše aplikovat do praxe, to vše si osvojíte v rámci interního vzdělávacího systému

ENIQA Akademie.

V rámci týmových workshopů budeme navzájem sdílet zkušenosti, poznatky i úspěchy pod vedením zkušených a v praxi úspěšných manažerů, ale i těch nejúspěšnějších z Vás. Neučte se od teoretiků, pojďme sdílet praktické „best-practice“ situace.

Kariérní  plán v ENIQA umožňuje neustálý růst těch, kteří na sobě chtějí pracovat a odvádět skvělou práci.


    Všechna pole jsou povinná.

    Podmínky užití a Ochrana osobních informací